Reference od mých klientů

S panem Novotným spolupracuji už dva roky a jsem velmi rád, že jsem na něj dostal kontakt, neboť služby pana Novotného mají pro mě vysokou přidanou hodnotu, protože díky němu si ušetřím hodiny nad vlastní rešerší trhu a v neposlední řadě i starostí a stresu. Jako první transakci jsem s panem Novotným řešil nákup nemovitosti, a s tím související hypotéku, což pro mě byla zpočátku noční můra, avšak pan Novotný mi se vším pomohl, vysvětlit, ujistil a uklidnil.

Troufám si tvrdit, že je profesionál, který dokáže vystoupit z role poradce a vidět věci z lidské stránky. Dále velmi oceňuji, že umí složité věci vysvětlit velmi pragmaticky a jednoduše. Na panu Novotném oceňuji to, že se orientuje v „best practices“ v oblasti finančního poradenství a disponuje velmi vysokým standardem kvality vzdělání v oblasti osobních a rodinných financí.

Pokud bych řešil jakýkoliv problém týkající se financí, vždy se na pana Novotného rád obrátím, protože vím, že si na mě vždy udělá čas, aby mi poradil a/nebo pomohl.

Adam Greguš, business konzultant

S Tomášem Novotným spolupracuji již delší dobu. Před ním, jsem využíval služeb jiného poradce, jeho zájem o řešení našich potřeb však časem postupně klesal, až zcela utichl. V Tomášově případě je ale situace zcela jiná. Po zpracování analýzy naší finanční situace a cílů nám vypracoval velmi zajímavý investiční plán, pomohl zjednodušit různá pojištění a stále přichází s novými náměty k zamyšlení. Stejně tak i přechod na komunikaci především prostřednictvím e-mailů a webových portálů byl velmi přehledný a rychlý, díky tomu teď ušetříme spoustu drahocenného času. Prozatím jsme vždy dosáhli vytýčeného a slíbeného cíle, a proto se i nadále budeme na Tomáše Novotného s důvěrou obracet. Případným dalším zájemcům jej mohu vřele doporučit.

Martin Blodig

Dlouholetá spolupráce s Tomášem Novotným jasně potvrzuje jeho nespornou profesionalitu. Aktivně se svým klientům věnuje, pravidelně jim přináší novinky ze světa financí i návrhy na vylepšení stávajícího portfolia na základě dostupných produktů. Na Tomášovi oceňuji nejen jeho odborné dovednosti, ale také jeho lidský přístup a schopnost věci srozumitelně vysvětlit. (Svět financi je pak o poznání přehlednější). Za to mu velké díky a přeji mu mnoho dalších spokojených klientů.

Ing. Michal Černý, OSVČ

Tomáše Novotného znám spoustu let jako důvěryhodného a inteligentního člověka. O jeho odborných kompetencích nepochybuji. Je to člověk, který všechno dělá na 150%. Jako finanční poradce mě nikdy nezklamal.

MUDr. Šárka Kropáčková, Krajská nemocnice Pardubice

Když máte finančního poradce v pravém slova smyslu a nejste ve finančnictví zběhlí – je nejdůležitější důvěra, a tu si u mě Tomáš získal velmi brzy. Svou profesionalitou a přesto velmi osobním přístupem, vždy mi vysvětlí vše tak, že vím, co se bude s mými investicemi dít. Na druhou stranu mi nic nenutí a finální rozhodnutí je na mě, ale mám k němu dostatek informací.

To, že mi dokáže poradit i nad rámec je pro mne nedocenitelné. I přes vytíženost jeho klientů – je Tomášova flexibilita až obdivuhodná. A co je bonusem v dnešní době? Pozitivní přístup a věčný úsměv. Ráda doporučím Tomáše Novotného komukoliv, kdo nemá čas a znalosti, aby se mohl starat se o své finance, ale na druhou stranu mu není lhostejné, co se s nimi děje. To je mé poděkování za Tomášovu podporu.

Andrea Štěpánová, Marketing Director, ASKO – NÁBYTEK

S panem Tomášem Novotným spolupracujeme už několik let, vždy se k nám chová velmi profesionálně a působí důvěryhodně. Pomáhá nám správně se rozhodovat v oblasti hospodaření s rodinnými financemi, zejména s ohledem na úspory a budoucnost jednotlivých členů naší rodiny. Kromě nabídky a správy spořících nástrojů nám pomohl i optimalizovat různé druhy pojištění, aby proporcionálně kryla jednotlivá rizika, která nás mohou potkat. Jeho služby mohu s klidným svědomím doporučit jak svým známým, tak i komukoliv jinému, kdo má zájem o služby "profíka" – finančního poradce, který na prvním místě nemyslí jen na svůj profit, ale i na profit svých klientů.

Ing. Robert Hošek, Odolena Voda

Pojďme se potkat osobně

left
right