Pobřežní 20, 186 00, Praha 8 – Karlín    608 411 392   ✉ novtom@novtom.cz

Ukážu Vám, jak vybudovat vlastní úspěšnou firmu

Začněte podnikat právě teď

Toužíte po změně? Zdá se Vám, že se Vaše kariéra nevyvíjí tím správným směrem? Cítíte, že je vhodný čas pro změnu? Nečekejte a ozvěte se!

Proč začít pracovat ve financích?

Nejčastější otázky a odpovědi

Kolik je na trhu finančních poradců, není trh již přesycený?

Na trhu je v současné době registrováno cca 140 000 finančních poradců. Těch, kteří se této práci věnují na plný úvazek a odvádí kvalitní práci je asi 5 000. 

Je tato práce pro mě vhodná?

Pokud jste člověk, který má chuť vypadnout z průměru a něco dokázat, máte tah na branku, nebojíte se výzev, je možnost vybudovat si vlastní společnost vhodná právě pro Vás.

Jak dlouho a jakým způsobem probíhá zaškolení?

Learning by doing je nejlepší metoda, jak se rychle propracovat k samostatnému obsluhování zákazníků. K dispozici je vybudovaný plně funknční systém školení, seminářů a kurzů, po jejichž absolvování je poradce schopen sám obsloužit klienta. Ze začátku je poradce u klienta v pasivní roli a spíše naslouchá a postupně, když se zvyšují kompetence, přebírá si celý proces sám.

Musím absolvovat nějaké zkoušky?

Ano, tato práce vyžaduje certifikační zkoušky – podnikání na kapitálovém trhu, o spotřebitelském úvěru, distribuci pojištění a penzijní produkty.

Kolik potřebuji klientů, abych se touto prací dlouhodobě uživil?

Např. můj osobní cíl je 250 – 300 klientů, kterým budu spravovat majetek v hodnotě cca 200 – 250 Mio. Kč.  Trh investic skýtá potenciál 3 bilionů korun, které jsou ukryty v rezervotvorných produktech (zdroj).

Jak vypadá typický klient?

Takovým typickým klientem je člověk, který je ve svém oboru odborníkem. Nejčastěji se jedná o lékaře, právníky, IT specialisty, majietele firem, manažery, ředitele, jejichž průměrný příjem se pohybuje od 60 do 200 000 Kč

Generuje tato práce pasivní příjem?

Ano, na následných provizích a na manažerských poplatcích (tzv. management fee) generuje 200 Mio. Kč pod správou cca 45-50 000 Kč měsíčně

Jaké bonusy mi můžete nabídnout?

Slevu na mobilní služby, automobil na operativní leasing za výhodnějších podmínek, slevy u obchodních partnerů. 

Chcete-li vědět víc, domluvte si termín schůzky.

Tomáš Novotný

Pobřežní 20, Praha 8, 186 00

Tomáš Novotný je profesionální finanční poradce, který se zaměřuje na správu majetku svých klientů. Dokáže přesně spočítat, o kolik se zvýšila jeho hodnota za dobu vzájemné spolupráce. Jeho cílem je, aby klienti dosáhli finanční svobody a správnou alokací a diverzifikací portfolia tomu velmi pomáhá.

Moje příspěvky