Potřebujete poradit? Ozvěte se

Po důkladné analýze Vašich financí připravím profesionální finanční plán

Jak vypadá celý proces tvorby plánu?​

finanční analýza

Stejně jako lékař zjišťuje nejprve pacientův zdravotní stav, trenér aktuální fyzickou kondici svých svěřenců, i já nejprve analyzuji vaší finanční situaci. Podívám se na uplynulá finanční rozhodnutí, dále na vaše přání, potřeby a cíle do budoucna.

finanční plán

Jakmile získám potřebné informace, vytvořím Vám plán, který bude sedět přesně Vaším požadavkům a přáním. Všechno závisí na tom, kdy si jednotlivé cíle chcete splnit a jaký jste typ investora a jaké máte zkušenosti. Plán sestavím tak, aby Vaše peníze makaly za Vás.

Administrativa

Točí se Vám hlava z administrativy? Už nemusí. Poté, co si plán vzájemně odsouhlasíme, doladíme přesně podle Vašich představ, zařídím za Vás potřebnou dokumentaci. Ušetřím Vám hromadu času a vy se tak můžete soustředit na potřebné věci.

následný servis

Kde práce většiny poradců končí, tam moje práce začíná. Jsem zvyklý se 1x až  2x ročně s klientem sejít a podívat se, jak se přibližujeme k vytyčeným cílům. Život se vyvíjí a proto na něj reagujeme. Vzpomeňte si, jak vypadal Váš život před 5 lety a jak bude vypadat za dalších 5 let?

Tomáš Novotný

Pobřežní 20, Praha 8, 186 00

Optimized with PageSpeed Ninja