Jak trenér pracuje?

Kvalitního poradce, abyste s lucernou hledali. Co vám budu povídat, v tomto odvětví působí mnoho lidí, kteří svou „kvalitou“ ne příliš přispívají dobrému jménu této profese. Najdou se ale i tací, kteří se řadí mezi profesionály, a ti si poradí s kdejakým oříškem. Viz reference.

Mou náplní práce je permanentně tvořit majetek mých klientů. Protože se jejich život vyvýjí, staré přání a potřeby zanikají a nové přicházejí, je třeba včas a správně zareagovat. A od toho jsem tu já. Kdo je mým nejčastějším klientem?

S klienty pracuji tak, abychom v čase dosáhli výsledků, které si na začátku přejí a potřebují. Volím různé strategie podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Co to znamená? Nechte vaše peníze spolupracovat se mnou a o nic se nestarejte.

Co bude výsledkem? Přesně to, co si přejete – nové bydlení, auto, dítě na vysoké škole, zabezpečení na stáří. Jak říkám, přesně podle vašeho gusta. Vaše peníze se jen pohrnou – samozřejmě, směrem k vám. Potřebujete něco podobného?

Jste pouze 3 kroky od tréninku vašich peněz

telefon

1. Vyžádejte si hovor

Nejtěžší je vždy první krok. Pojďme začít krátkým telefonátem, abychom se seznámili a našli společnou řeč.

lupa

2. Přání a cíle

Společně se pobavíme o vašich přáních, potřebách a cílech. Protože čím lépe vás poznám, tím lepší řešení jsem schopen připravit.

mapa

 3. Tréninkový plán

Ukážu vašim penězům nové cviky, aby vaše peníze nepolehávaly na běžném účtu za nulový úrok.

Vše začíná prvním telefonátem

Ať mi trenér zavolá

Reklamy