Odkud přišel trenér vašich peněz?

Když jsem byl ještě malý kluk, nosil jsem péro šíp a luk

Ale to asi není to, co byste chtěli vědět. Narodil jsem se ve východních Čechách, konkrétně v Přelouči. Spíše v Pardubicích, tam mají porodnici. U nás maximálně taháme vola na věž a pořádáme soutěž v dabingu. Jelikož asi v roce 1980 byly chudé Vánoce a na dárky nezbylo, zůstal prostor pro zábavu. Výsledkem jsem byl já, narozen přesně o 9 měsíců později, tedy abych byl konkrétní 25. září.

Teď už mě hračky nebaví…

Jak jsem rostl jako z vody, že jsem ještě v deváté třídě měl 150 cm a 40 kg, to zde vytahovat nebudu. Pak byla nějaká nudná část mého života – gympl (v Přelouči), VŠ v Pardubicích a první práce v Praze. Je tomu už přes 10 let, co jsem se odstěhoval do víru velkoměsta.

…myslím na holky toulavý
(hlavně v noci)

Asi by vás zajímalo, jak jsem se dostal k práci poradce. Každej chce peníze, většinou to nějak zkouší. Ani já jsem nebyl výjimkou, nakupoval a prodával jsem fondy, mám přece ekonomický vzdělání, tak přeci nemohu prodělat. Chyba lávky. Dělal jsem klasický chyby – brzo jsem prodával, nevhodně nakupoval, chyběla mi disciplína.

V roce 2012 jsem lehce po dovršení 30. roku života usoudil, že by asi nebylo od věci, koupit si byt a necpat pořád peníze někam do shareflatu. Začal jsem tedy hledat. Našel jsem pěknou 2+kk na Pankráci, přímo u soudu. Občas tu máme pěknou show, když přivezou masovýho vraha, to je vám podívaná. Jelikož jsem všechny svoje úspory, dá-li se tomu tak říkat, víc rozfofrovával, musel jsem si vzít hypotéku. A zde jsem potkal Karla, který mi dojednal takový podmínky, že mně a všem lidem v okolí padala huba.

Hypoška + pracák = k nezaplacení

Ale byl jsem frajer, jistou práci v malé firmě s vlastní kanceláří (protože byla krize, tak kde jsme byli původně 4, jsme zbyli 2), jsem vyměnil za open space. Sice plat o polovinu větší, ale prostředí pro práci absolutně nevhodné. Kvůli hypotéce jsem tam vydržel dva měsíce (platili dobře, to se musí nechat). Co čert nechtěl, hypoška na krku a fronta na pracák.

Pak jsem chvíli hledal práci (připomínám, že byla krize), až jsem ji po půl roce našel. Hlášku o „obchodu, který se točí okolo vás“ asi znáte, nyní je tam prý vše údajně ještě v pořádku. Naslibovali hory doly, lety do CCCP a do DDR, projekt jako kráva. Musíte nastoupit ihned, dovolená nebude, neboť bez vás to nepojede. Tento optimizmus mi (ale i jim) vydržel celé 2 týdny. Pak se projekt odložil. Ale jelikož jsem se osvědčil, tak mě nevyhodili.

Čas plynul, šéfová otěhotněla a hledal se nástupce. Zde opět sehrál velkou roli Karel. Tou dobu již dlouholetý poradce, mi dal radu (co jiného, když je můj poradce), ať se přihlásím na výběrové řízení, že na to mám. Proč ne. Vyhrál jsem, dostal jsem auto, odjel jsem do slibované říše a převzal tým.

VLK z Wall Street

Lomikare, Lomikare, do roka a do dne…. Znáte tento výrok! Přesně rok po té jsem si sbalil svých pět švestek do papírové krabice a za 10 minut jsem byl pryč. Tučné odstupné na kontě mi dávalo celkem volnost. A zde opět již po třetí sehrál roli Karel – místo, aby mi doporučil nějakou super investici s výnosem až do nebes a dopřál mi dovolenou v Karibiku, tak mi nabídl spolupráci. Nikoliv STB, ale FCTR, neboli Fincentrum a.s. – dva dny po mém nedobrovolném odchodu jsem začal pracovat v nové firmě.

A protože žije spokojeně dál, příběh pokračuje. Čím se zabývám a pomáhám lidem, si přečtěte třeba v mém eBooku. Možná tam najdete něco, s čím vám můžu pomoci, tak mi zavolejte +420 608 411 392 nebo napište email.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s